Turkish Yorkshire Canary Club

+90 232 342 07 07

info@tycc.org.tr

2016 Yarışması

YARIŞMA SONUÇLARI

 

 

                                                      BEST SEVEN BİRDS OF 2016

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

15-26

SHOW BEST

TARHAN KARDEŞLER

 

8-42

2.BEST

ERKAN TUNCER

 

15-24

3.BEST

TARHAN KARDEŞLER

 

6-69

4.BEST

TARHAN KARDEŞLER

 

2-50

5.BEST

İZMİR YORKSHIRE GRUP

 

1-25

6.BEST

ŞABAN ŞABANOĞLU

 

8-25

7.BEST

AKAN KARACA

 

 

 

KATAGORİ: 1 DÜZ SARI İNCE TÜY ERKEK - KUŞ   (clear yellow cocks)

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

1-25

1.

ŞABAN ŞABANOĞLU

 

1-81

2.

ALİ ASPUROĞLU

 

1-44

3.

KAMİL EKİNCİ

 

1-61

4.

RAGIP ÇİZMECİ

 

1-15

5.

İLKER ÖZKARA

 

1-42

6.

SADULLAH  YOLCU

 

1-73

7.

MUSTAFA SERT

 

 

 

KATAGORİ:2-DÜZ SARI BUFF ERKEK -  KUŞ   (clear buff cocks)

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

2-50

1.

İZMİR YORK GRUP

 

2-93

2.

ALİ ASPUROĞLU

 

2-94

3.

ALİ ASPUROĞLU

 

2-87

4.

MUSTAFA YILMAZ

 

2-96

5.

ERKAN TUNCER

 

2-18

6.

HAKAN YAŞGÜL

 

2-35

7.

SEZGİN GÜL

 

 

  

 

KATAGORİ:3-DÜZ SARI İNCE TÜY DİŞİ - KUŞ   (clear yellow hens)

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

3-55

1.

SERHAT ÇETİN

 

3-34

2.

TARHAN KARDEŞLER

 

3-65

3.

TARHAN KARDEŞLER

 

3-36

4.

SADULLAH  YOLCU

 

3-31

5.

TARHAN KARDEŞLER

 

3-19

6.

HAKAN YAŞGÜL

 

3-66

7.

TARHAN KARDEŞLER

 

 

 

 

KATAGORİ 4 –DÜZSARI KALIN TÜYDİŞİ- KUŞ  (clear buff hens)

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

4-37

1.

İLHAN GÖZGEÇ

 

4-30

2.

ERKAN TUNCAR

 

4-95

3.

HÜSAMETTİN TURGUT

 

4-108

4.

ALİ SOYER

 

4-3

5.

UFUK GÜLEŞ

 

4-24

6.

HAKAN YAŞGÜL

 

4-109

7.

MUSTAFA YILMAZ

 

 

 

KATAGORİ:5-ALACALI İNCE TÜY ERKEK   KUŞ  (green marked yellow cocks)

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

5-48

1.

HAKAN ÇELİK

 

5-150

2.

ALİ ASPUROĞLU

 

5-146

3.

MAHMUT BALCI

 

5-46

4.

ERKAN TUNCER

 

5-50

5.

HAKAN ÇELİK

 

5-118

6.

HÜSEYİN AKTÜRK

 

5-119

7.

HÜSEYİN AKTÜRK

 

 

 

KATAGORİ:6 – ALACALI KALIN TÜY ERKEK  KUŞ (green marked buff cocks)

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

6-69

1.

TARHAN KARDEŞLER

 

6-46

2.

ERKAN TUNCER

 

6-41

3.

ERKAN TUNCER

 

6-24

4.

MEHMET ÇOŞKUN DURU

 

6-48

5.

HAKAN ÇELİK

 

6-52

6.

HAKAN ÇELİK

 

6-22

7.

MESUT ORHAN

 

 

 

 

 

 

  

KATAGORİ:7 – ALACALI İNCE TÜY DİŞİ KUŞ  (green marked yellow hens)

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

7-80

1.

KAMİL EKİNCİ

 

7-6

2.

BERKER KAŞKAR

 

7-5

3.

TAMER KUBUS

 

7-85

4.

İZMİR YOURK GRUP

 

7-50

5.

ŞABAN ŞABANOĞLU

 

7-78

6.

KAMİL EKİNCİ

 

7-53

7.

AHMET DÖNMEZ

 

 

 

KATAGORİ:8 – ALACALI KALIN TÜY DİŞİ  KUŞ  (green marked buff hens)

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

8-42

1.

ERKAN TUNCER

  

8-25

2.

AKAN KARACA

 

8-135

3.

ZİYA ÇEŞMECİ

 

8-12

4.

MUSTAFA BALCI

 

8-18

5.

ÜMİT ÇAKIT

 

8-133

6.

ÖNDER ÖNDE

 

8-15

7.

KADİR ARDIÇ

 

 

  

KATAGORİ:9 – KULA İNCE TÜY ERKEK  KUŞ  (cinnemon yellow cocks)

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

9-11

1.

GÖKHAN YÜCELEN

 

9-9

2.

SEDAT CİNİBİZ

 

 9-8

3. 

İZMİR YOURK GRUP

 

 9-5

4. 

HÜSEYİN YENER

 

 9-2

5.

MUSTAFA BALCI

 

 9-1

6. 

 UFUK GÜLEÇ

 

9- 6

7.

 SEZGİN GÜL

 

 

 

KATAGORİ:10– KULA KALIN TÜY ERKEK KUŞ  (cinnemon buff cocks)

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

10-12

1.

CENGİZ SOYEREN

 

10-8

2.

NERMİ TAŞER

 

 10-4

3. 

İZMİR YORK GRUP

 

 10-6

4. 

GÖKHAN YÜCELENMİŞ

 

 10-7

5. 

GÖKHAN YÜCELENMİ,Ş

 

10-13

 6.

CENGİZ SOYEREN

 

 10-10

 7.

GÖKHAN YÖRÜK

 

 

  

KATAGORİ:11– KULA İNCE TÜY DİŞİ KUŞ  (cinnemon yellow hens)

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

11-10

1.

KAMİL EKİNCİ

 

11-11

2.

ERDİNÇ KOVALAK

 

11-23

3.

ÖZCAN OCAKLAR

 

11-19

4.

GÖKHAN YÜCELENMİŞ

 

11-13

5.

SEDAT CİNİBİZ

 

11-16

6.

SEZGİN SÜTMEN

 

11-2

7.

TAYFUN KARANFİL

 

 

 

KATAGORİ:12– KULA KALIN TÜY DİŞİ KUŞ  (cinnemon buff hens)

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

12-36

1.

MURAT IŞIKTEL

 

12-22

2.

İZMİR YORK GRUP

 

12-33

3.

NERMİ TAŞER

 

12-41

4.

MUSTAFA YILMAZ

 

12-38

5.

OĞUZ ERTOP

 

12-18

6.

ERSİN ALTIN

 

12-4

7.

MUSTAFA BALCI

 

 

   

KATAGORİ:13–BEYAZ ERKEK KUŞLAR KUŞ (white cocks)

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

13-13

1.

HAKAN YAŞGÜL

 

13-30

2.

KOZAN KESKİN

 

13-29

3.

MEHMET ÇOŞKUN DURU

 

13-19

4.

ERSİN ALTIN

 

13-20

5.

ERSİN ALTIN

 

13-24

6.

İZMİR YORK GRUP

 

13-32

7.

TALP KANSIZ

 

 

 

KATAGORİ:14–BEYAZ DİŞİ KUŞLAR KUŞ   (white hens)

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

14-19

1.

İZMİR YORK GRUP

 

14-15

2.

HAKAN YAŞGÜL

 

14-20

3.

İZMİR YORK GRUP

 

14-21

4.

ÖMER ARSLAN

 

14-34

5.

MUSTAFA YILMAZ

 

14-14

6.

HAKAN YAŞGÜL

 

14-35

7.

MUSTAFA YILMAZ

 

 

   

KATAGORİ:15–YEŞİL İNCE TÜY ERKEK  KUŞ (green yellow cocks)

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

15-26

1.

TARHAN KARDEŞLER

 

15-24

2.

TARHAN KARDEŞLER

 

15-15

3.

  HAKAN ÇELİK

 

15-16

4.

HAKAN ÇELİK

 

15-38

5.

MURAT IŞIKTEL

 

15-31

6.

KAMİL EKİNCİ

 

15-2

7.

UFUK GÜLEŞ

 

 

 

KATAGORİ:16–YEŞİL KALIN TÜY ERKEK KUŞ (green buff cocks)

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

16-2

1.

UFUK GÜLEŞ

 

16-10

2.

HAKAN ÇELİK

 

16-26

3.

İZMİR YORK GRUP

 

16-15

4.

TARHAN KARDEŞLER

 

16-36

5.

ALİ SOYER

 

16-21

6.

ERSİN ALTIN

 

16-17

7.

ERSİN ALTIN

 

 

 

 

KATAGORİ:17–YEŞİL İNCE TÜY DİŞİ KUŞ  (green yellow hens)

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

17-61

1.

MEHMET TOSUN

 

17-12

2.

SAMİ DEVRİM

 

17-43

3.

MURAT IŞIKTEL

 

17-40

4.

İZMİR YORK GRUP

 

17-29

5.

RIFAT YILMAZER

 

17-59

6.

ALİ SOYER

 

17-18

7.

HAKAN ÇELİK

 

 

 

 

 

KATAGORİ 18-YEŞİL KALIN TÜY DİŞİ KUŞ  (green buff hens)

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

18-4

1.

BERKER KAŞKAR

 

18-5

2.

KADİR ARDIÇ

 

18-24

3.

KAMİL EKİNCİ

 

  18-9

4.

MUSTAFA YOĞURTCU

 

18-8

5.

MUSTAFA YOĞURTCU

 

  18-2

6.

UFUK GÜLEÇ

 

  18-34

7.

ÖNDER ÖNDE

 

 

 

 

KATAGORİ:19–DAMIZLIK ERKEK KUŞ  (flighted cocks)

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

19-10

1.

KOCAELİ YORK GRUP

 

19-25

2.

MUSTAFA BALCI

 

19-13

3.

ZEKERİYA PINARBAŞI

 

19-19

4.

İZMİR YORK GRUP

 

19-14

5.

ERSİN ALTIN

 

19-16

6.

ERSİN ALTIN

 

19-7

7.

ALP KÜRŞAT ÖRS

 

 

 

 

 

 

 

KATAGORİ:20- DAMIZLIK DİŞİ KUŞ

 (flighted hens)

K.NO

DERECE 

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

20-14

 1.

İZMİR YORK GRUP

 

20-17

 2.

EMRAH KIVRAK

 

20-2

 3.

TAYFUN KARANFİL

 

20-4

 4.

ERDEM AKSOY

 

20-16

 5.

ÖMER ARSLAN

 

20-13

 6.

KAZIM GÜMÜŞ

 

  20-12

 7.

ERSİN  ALTIN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                      Düzenleyen : AYCAN VAROL