Turkish Yorkshire Canary Club

+90 232 342 07 07

info@tycc.org.tr

2012 YARIŞMASI

2012 YILI YARIŞMA SONUÇLARI
BEST SEVEN BİRDS OF 2012
K.NO DERECE ÜRETİCİ AD SOYAD BİLEZİK
5-39 SHOW BEST TARHAN KARDESLER 35B-130-
6-41 2.BEST TARHAN KARDESLER 35B-130-
5-40 3.BEST TARHAN KARDESLER 35B-130-
2-5 4.BEST RAGIP ÇİZMECİ  
6-42 5.BEST TARHAN KARDEŞLER 35B-130-
6-40 6.BEST TARHAN KARDEŞLER 35B-130-
3-15 7.BEST TARHAN KARDESLER 35B-130-
 
 
 
KATAGORİ: 1 DÜZ SARI İNCE TÜY ERKEK -  KUŞ
K.NO DERECE ÜRETİCİ AD SOYAD BİLEZİK
1-21 1. TARHAN KARDEŞLER 35B-130
1-28 2. NEVZAT AKIN  
1-24 3. TARHAN KARDEŞLER 35B-130
1-20 4. TARHAN KARDEŞLER 35B-130
1-23 5. TARHAN KARDEŞLER 35B-130
1-41 6. ERKAN TUNCAN  
1-22 7. TARHAN KARDEŞLER 35B-130
 
 
KATAGORİ:2-DÜZ SARI BUFF ERKEK – KUŞ
K.NO DERECE ÜRETİCİ AD SOYAD BİLEZİK
2-5 1. RAGIP ÇİZMECİ  
2-12 2. HÜSAMETTİN TURGUT  
2-18 3. MÜNİR BOSTANCI  
2-21 4. TARHAN KARDEŞLER 35B-130-
2-24 5. KAZIM GÜMÜŞ  
2-20 6. TARHAN KARDESLER 35B-130-
2-9 7. HAKAN KOÇ  
 
KATAGORİ:3-DÜZ SARI İNCE TÜY DİŞİ - KUŞ
K.NO DERECE ÜRETİCİ AD SOYAD BİLEZİK
3-15 1. TARHAN KARDEŞLER 35B-130-
3-30 2. NEJAT KOCATULUM  
3-18 3. AKAN KARACA  
3-24 4. RIFAT YILMAZER  
3-11 5. RAGIP ÇİZMECİ  
3-37 6. AHMET DÖNMEZ  
3-8 7. EMİN SALTAN  
 
KATAGORİ 4 –DÜZSARI KALIN TÜYDİŞİ- KUŞ
K.NO DERECE ÜRETİCİ AD SOYAD BİLEZİK
4-20 1. TARHAN KARDEŞLER 35B-130-
4-21 2. TARHAN KARDEŞLER 35B-130-
4-10 3. AHMET HASLEBLEBİCİ  
4-1 4. EMİN SALTAN  
4-19 5. HÜSEYİN AKTÜRK  
4-6 6. RECAİ KARAKAZANCI  
4-11 7. AHMET HASLEBLEBİCİ  
 
KATAGORİ:5-ALACALI İNCE TÜY ERKEK - KUŞ
K.NO DERECE ÜRETİCİ AD SOYAD BİLEZİK
5-39 1. TARHAN KARDESLER 35B-130-
5-40 2. TARHAN KARDEŞLER 35B-130-
5-26 3. AHMET HASLEBLEBİCİ  
5-38 4. HÜSEYİN YENER  
5-63 5. ŞABAN ŞABANOĞLU  
5-36 6. TARHAN KARDEŞLER 35B-130-
5-7 7. AHMET DÖNMEZ  
 
KATAGORİ:6 – ALACALI KALIN TÜY ERKEK  KUŞ
K.NO DERECE ÜRETİCİ AD SOYAD BİLEZİK
6-41 1. TARHAN KARDESLER 35B-130-
6-42 2. TARHAN KARDEŞLER 35B-130-
6-40 3. TARHAN KARDEŞLER 35B-130-
6-33 4. ERKUT ATEŞ  
6-5 5. AHMET DÖNMEZ  
6-43 6. NEVZAT AKIN  
6-20 7. HÜSAMETTİN TURGUT  
       
 
KATAGORİ:7 – ALACALI İNCE TÜY DİŞİ KUŞ
K.NO DERECE ÜRETİCİ AD SOYAD BİLEZİK
7-13 1.

AYCAN VAROL&UFUK KORKUT

35T-35-2
7-1 2. AHMET DÖNMEZ  
7-49 3. ERKAN TUNCER  
7-50 4. ERKAN TUNCER  
7-22 5. TARHAN KARDEŞLER 35B-130-
7-15 6.

AHMET HASLEBLEBİCİ

 
7-7 7. HAKAN ÇELİK  
 
 
KATAGORİ:8 – ALACALI KALIN TÜY DİŞİ KUŞ
K.NO DERECE ÜRETİCİ AD SOYAD BİLEZİK
8-17 1. AHMET HASLEBLEBİCİ  
8-35 2. TARHAN KARDEŞLER 35B-130-
8-51 3. MAHMUT BALCI  
8-29 4. RIFAT YILMAZER  
8-33 5. TARHAN KARDEŞLER 35B-130-
8-11 6. RECAİ KARAKAZANCI  
8-57 7. AHMET DÖNMEZ  
 
KATAGORİ:9 – KULA İNCE TÜY ERKEK 4 KUŞ
K.NO DERECE ÜRETİCİ AD SOYAD BİLEZİK
9-4 1. OĞUZ ERTOP  
9-1 2. CELAL USOĞLU  
 9-2 3.  AHMET DÖNMEZ   
 9-3 4.  AYCAN VAROL&UFUK KORKUT  35T-35-15 
       
       
       
 
KATAGORİ:10– KULA KALIN TÜY ERKEK 2 KUŞ
K.NO DERECE ÜRETİCİ AD SOYAD BİLEZİK
10-1 1. OĞUZ ERTOP  
10-2 2. ERHAN KEÇECİOĞLU  
       
       
       
       
       
 
KATAGORİ:11– KULA İNCE TÜY DİŞİ  KUŞ
K.NO DERECE ÜRETİCİ AD SOYAD BİLEZİK
11-7 1. HÜSAMETTİN TURGUT  
11-4 2. AHMET DÖNMEZ  
11-2 3. AHMET DÖNMEZ  
11-5 4. AHMET DÖNMEZ  
11-9 5. CEYHAN DALGIÇ  
11-1 6. CELAL USOĞLU  
11-3 7. AHMET DÖNMEZ  
 
KATAGORİ:12– KULA KALIN TÜY DİŞİ  KUŞ
K.NO DERECE ÜRETİCİ AD SOYAD BİLEZİK
12-10 1. OĞUZ ERTOP  
12-6 2. YILDIRIM ERDOĞAN  
12-5 3. YILDIRIM ERDOĞAN  
12-7 4. HÜSAMETTİN TURGUT  
12-1 5. CELAL USOĞLU  
12-3 6. EMRE İNAN  
12-13 7. HAMZA BAŞUSTA  
 

KATAGORİ:13–BEYAZ VE BEYAZ LEKELİ KUŞLAR KUŞ

K.NO DERECE ÜRETİCİ AD SOYAD BİLEZİK
13-25 1. SERDAR ENDER  
13-6 2. ERKAN AKALIN  
13-4 3. CELAL USOĞLU  
13-16 4. ATİLLA ŞENDUR  
13-13 5. OĞUZ ERTOP  
13-7 6. MUSTAFA KAVAL  
13-29 7. HAKTAN EMRAH  
 
KATAGORİ:14–YEŞİL İNCE TÜY ERKEK  KUŞ
K.NO DERECE ÜRETİCİ AD SOYAD BİLEZİK
14-3 1. ÖZCAN OCAKTAN  
14-4 2. TARHAN KARDEŞLER 35B-130-
14-10 3. METİN PAYER  
14-6 4. VEDAT ÖZTURAN  
14-2 5. ÖZCAN OCAKTAN  
14-8 6. SERDAR ENDER  
14-9 7. MURAT BİÇER  
 
KATAGORİ:15–YEŞİL KALIN TÜY ERKEK  KUŞ
K.NO DERECE ÜRETİCİ AD SOYAD BİLEZİK
15-8 1. ÖZCAN OCAKTAN  
15-9 2. ÖZCAN OCAKTAN  
15-7 3. RIFAT YILMAZER  
15-10 4. ÖZCAN OCAKTAN  
15-13 5. CEYHAN DALGIÇ 35K-364-
15-1 6. AHMET DÖNMEZ  
15-3 7. ERKAN AKALIN  
 
KATAGORİ:16–YEŞİL İNCE TÜY DİŞİ  KUŞ
K.NO DERECE ÜRETİCİ AD SOYAD BİLEZİK
16-9 1. RIFAT YILMAZER  
16-15 2. HÜSEYİN SALİ  
16-5 3. ŞABAN ŞABANOĞLU  
16-21 4. METİN PAYER  
16-14 5. TARHAN KARDEŞLER  
16-17 6. CEYHAN DALGIC 35K-364-
16-12 7. ÖZCAN OCAKTAN  
 
KATAGORİ:17–YEŞİL KALIN TÜY DİŞİ  KUŞ
K.NO DERECE ÜRETİCİ AD SOYAD BİLEZİK
17-13 1. TARHAN KARDESLER 35B-130-
17-10 2. RIFAT YILMAZER  
17-16 3. HAMZA BAŞUSTA  
17-4 4. CELAL USOĞLU  
17-3 5. ERKAN AKALIN  
17-2 6. AHMET DÖNMEZ  
17-5 7. EMRE İNAN  
       
KATAGORİ 18-DAMIZLIK ERKEK KUŞ
 
K.NO DERECE ÜRETİCİ AD SOYAD BİLEZİK
18-2 1. İSMAİL DANACI  
18-1 2. AYCAN VAROL&UFUK KORKUT 35T-35-30
18-9 3. MEHMET ŞAHİN  
 18-8 4. MEHMET ŞAHİN   
 18-4 5. KAZIM GÜMÜŞ   
18-3 6. ETHEM GÜNOL   
 18-6 7. OĞUZ ERTOP   
 

KATAGORİ:19–DAMIZLIK DİŞİ 4 KUŞ

K.NO DERECE ÜRETİCİ AD SOYAD BİLEZİK
19-3 1. KAZIM GÜMÜŞ  
19-4 2. MEHMET SAYIN  
 19-1 3.  TAHİR BAYAKI  
 19-2 4.  AYCAN VAROL&UFUK KORKUT 35T-35-34 
  5.    
  6.    
  7.    
 
Düzenleyen : Ufuk KORKUT