Turkish Yorkshire Canary Club

+90 232 342 07 07

info@tycc.org.tr

Önemli Duyuru

Çok kıymetli ve saygıdeğer TYCC ailemiz devraldığımız bu bayrak yarışında amacımız dünyanın en büyük yavru Yorkshire kanarya yarışması standartlarımızı daha da yukarı çıkarmaktır. Misyonumuz ise kardeş klübümüz İYCC ile birlikte dünya Yorkshire sevenlerini Türkiye'mizde buluşturmaktır.Bu doğrultuda birçok farklı ülkeden misafirlerimiz artarak yarışmalarımıza gelmekte ve bize destek vermektedir.

Klübümüze daha çok hizmet verebilmek adına yaptığımız toplantı sonucu Üyelerimiz için TYCC adına bilezik bastırmaya oy birliği ile karar vermiş bulunmaktayız.

Bu doğrultuda Çukurova bilezik firmasıyla 2017-2018-2019 yılları için sabit fiyat 0.50 kuruştan anlaşma yapılmıştır ve faturalandırılacaktır. Bilezikler üye numara sıramıza göre basılacaktır. Bu bilezikli kuşlarımız TYCC ve İYCC yarışmalarına rahatlıkla katılabileceklerdir. Ancak üyelerimizin bu kuşların Federasyonumuzun yapacağı organizasyonlara alınmama olasılığını göz önünde bulundurmalarını rica ederiz. Bilezik talepleri için yönetim kurulumuza bilgi verilmesi yeterlidir.

Saygılarımızla TYCC Yönetim Kurulu