Turkish Yorkshire Canary Club

+90 232 342 07 07

info@tycc.org.tr

2017 Yarışması

YARIŞMA SONUÇLARI

 

 

                                                      BEST SEVEN BİRDS OF 2017

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

7/66

SHOW BEST

HAKAN ÇELİK

 

6/117

2.BEST

TAMER ACAR

 

4/76

3.BEST

VEYSEL KARANİ YAŞAR

 

18/24

4.BEST

MEVLÜT BAĞCI

 

5/110

5.BEST

HAKAN ÇELİK

 

15/19

6.BEST

TARHAN KARDEŞLER

 

17/31

7.BEST

HAKAN ÇELİK

 

  

KATEGORİ: 1 DÜZ SARI İNCE TÜY ERKEK - KUŞ   (clear yellow cocks)

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

1-

1.

TARHAN KARDEŞLER

1.40

1-

2.

MUSA AYAZ

1.55

1-

3.

TARHAN KARDEŞLER

1.41

1-

4.

TARHAN KARDEŞLER

1.38

1-

5.

NEVZAT AKIN

1.49

1-

6.

HAKAN ÇELİK

1.47

1-

7.

SÜLEYMAN BAŞKAL

1.65

 

 

KATEGORİ:2-DÜZ SARI BUFF ERKEK -  KUŞ   (clear buff cocks)

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

2-

1.

HAKAN ÇELİK

2.31

2-

2.

RAGIP ÇİZMECİ

2.27

2-

3.

ERGUN YAZICIOĞLU

2.29

2-

4.

ERKAN TUNCAR

2.10

2-

5.

TARHAN KARDEŞLER

2.25

2-

6.

KAMİL EKİNCİ

2.30

2-

7.

HAKAN YAŞGÜL

2.83

  

KATEGORİ:3-DÜZ SARI İNCE TÜY DİŞİ - KUŞ   (clear yellow hens)

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

3-

1.

ERHAN SOFUOĞLU

3.40

3-

2.

MUSA AYAZ

3.47

3-

3.

İZMİR YORKSHİRE GRUP

3.38

3-

4.

ÜMİT ÇAKIT

3.23

3-

5.

NEVZAT AKIN

3.41

3-

6.

COŞKUN DURU

3.9

3-

7.

SADULLAH YOLCU

3.50

 

KATEGORİ 4 –DÜZSARI KALIN TÜYDİŞİ- KUŞ  (clear buff hens)

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

4-

1.

VEYSEL GARANİ YAŞAR

4.76

4-

2.

YUSUF GÜLMEZ

4.4

4-

3.

ERGUN YAĞIZOĞLU

4.35

4-

4.

TARHAN KARDEŞLER

4.32

4-

5.

RAGIP ÇİZMECİ

4.34

4-

6.

HÜSAMETTİN TURGUT

4.42

4-

7.

ERKAN TUNCAR

4.14

 

KATEGORİ:5-ALACALI İNCE TÜY ERKEK   KUŞ  (green marked yellow cocks)

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

5-

1.

HAKAN ÇELİK

5.110

5-

2.

RAGIP ÇİZMECİ

5.87

5-

3.

HAKAN ÇELİK

5.105

5-

4.

ERKAN TUNCAR

5.47

5-

5.

ERKAN TUNCAR

5.45

5-

6.

HAKAN ÇELİK

5.104

5-

7.

HAKAN ÇELİK

5.109

  

KATEGORİ:6 – ALACALI KALIN TÜY ERKEK  KUŞ (green marked buff cocks)

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

6-

1.

TAMER ACAR

6.117

6-

2.

TARHAN KARDEŞLER

6.75

6-

3.

RECAİ KARAKAZANCI

6.138

6-

4.

SEZGİN GÜL

6.70

6-

5.

AGAH EMRE KAYIŞ

6.58

6-

6.

HAKAN ÇELİK

6.89

6-

7.

ERKAN AKALIN

6.68

 

KATEGORİ:7 – ALACALI İNCE TÜY DİŞİ KUŞ  (green marked yellow hens)

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

7-

1.

HAKAN ÇELİK

7.66

7-

2.

TARHAN KARDEŞLER

7.57

7-

3.

ÖZDEMİR DEMİRAL

7.43

7-

4.

ERGUN YAZICIOĞLU

7.58

7-

5.

TARHAN KARDEŞLER

7.56

7-

6.

TARHAN KARDEŞLER

7.55

7-

7.

MUSA AYAZ

7.104

 

KATEGORİ:8 – ALACALI KALIN TÜY DİŞİ  KUŞ  (green marked buff hens)

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

8-

1.

TARHAN KARDEŞLER

  8.58

8-

2.

HAKAN ÇELİK

8.70

8-

3.

SEZGİN GÜL

8.56

8-

4.

RAGIP ÇİZMECİ

8.62

8-

5.

AHMET DÖNMEZ

8.39

8-

6.

MESUT ORHAN

8.116

8-

7.

HAKAN ÇELİK

8.71 

 

KATEGORİ:9 – KULA İNCE TÜY ERKEK  KUŞ  (cinnemon yellow cocks)

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

9-

1.

SEZGİN GÜL

9.8

9-

2.

BİLGİN ÖRKÜN

9.13

9-

3. 

HASAN GÜLER

9.18

9-

4. 

AHMET GÜÇLÜ

9.14

  9-

5.

MAHMUT İMECE

9.1

9-

6. 

AHMET DÖNMEZ

9.12

9- 

7.

İZMİR YORKSHİRE GRUP

9.10

 

KATEGORİ:10– KULA KALIN TÜY ERKEK KUŞ  (cinnemon buff cocks)

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

10-

1.

MURAT AYTOP

10.7

10-

2.

MURAT AYTOP

10.8

10-

3. 

AHMET DÖNMEZ

10.2

10-

4. 

  HÜSEYİN AKTÜRK

10.12 

10-

5. 

MURAT BİÇER

10.6

10-

 6.

ÖMER ARSLAN

10.3 

10-

 7.

HÜSEYİN SALI

10.1

 

KATEGORİ:11– KULA İNCE TÜY DİŞİ KUŞ  (cinnemon yellow hens)

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

11-

1.

İZMİR YORKSHİRE GRUP

11.16

11-

2.

BİROL İLGÖR

11.15

11-

3.

ERKAN TUNCAR

11.8

11-

4.

ERHAN SOFUOĞLU

11.18

11-

5.

MUSTAFA YILMAZ

11.7

11-

6.

AHMET GÜÇLÜ

11.24

11-

7.

ERSİN ALTIN

11.17

 

KATEGORİ:12– KULA KALIN TÜY DİŞİ KUŞ  (cinnemon buff hens)

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

12-

1.

KAMİL EKİNCİ

12.28

12-

2.

AHMET GÜÇLÜ

12.17

12-

3.

BİROL İLGÖR

12.15

12-

4.

MURAT AYTOP

12.22

12-

5.

AHMET GÜÇLÜ

12.18

12-

6.

MAHMUT BALCI

12.25

12-

7.

METİN ÇORAPÇILAR

12.4

 

KATEGORİ:13–BEYAZ ERKEK KUŞLAR KUŞ (white cocks)

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

13-

1.

İZMİR YORKSHİRE GRUP

13.17

13-

2.

ZEYNEL ATAY

13.36

13-

3.

KOZAN KESKİN

13.19

13-

4.

HAKAN YAŞGÜL

13.28

13-

5.

HAKAN YAŞGÜL

13.25

13-

6.

HAKAN YAŞGÜL

13.29

13-

7.

KOZAN KESKİN

13.21

 

KATEGORİ:14–BEYAZ DİŞİ KUŞLAR KUŞ   (white hens)

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

14-

1.

İZMİR YORKSHİRE GRUP

14.18

14-

2.

ŞEREF KÖRK

14.14

14-

3.

MUSTAFA YOĞURTÇU

14.4

14-

4.

HAKAN YAŞGÜL

14.37

14-

5.

ERSİN ALTIN

14.26

14-

6.

İZMİR YORKSHİRE GRUP

14.17

14-

7.

AYCAN VAROL

14.7

  

KATEGORİ:15–YEŞİL İNCE TÜY ERKEK  KUŞ (green yellow cocks)

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

15-

1.

TARHAN KARDEŞLER

15.19

15-

2.

HAKAN ÇELİK

15.32

15-

3.

  HAKAN ÇELİK

15.33

15-

4.

RAGIP ÇİZMECİ

15.22

15-

5.

HAKAN ÇELİK

15.30

15-

6.

MUSTAFA YOĞURTÇU

15.8

15-

7.

SÜLEYMAN ÇAĞLAR

15.53

 

KATEGORİ:16–YEŞİL KALIN TÜY ERKEK KUŞ (green buff cocks)

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

16-

1.

TAMER ACAR

16.31

16-

2.

ŞABAN ŞABANOĞLU

16.13

16-

3.

ERGUN YAZICIOĞLU

16.18

16-

4.

TAMER ACAR

16.32

16-

5.

TARHAN KARDEŞLER

16.16

16-

6.

ERKAN TUNCAR

16.10

16-

7.

NEVZAT AKIN

16.28

 

KATEGORİ:17–YEŞİL İNCE TÜY DİŞİ KUŞ  (green yellow hens)

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

17-

1.

HAKAN ÇELİK

17.31

17-

2.

HAKAN ÇELİK

17.33

17-

3.

ÜMİT ÇAKIT

17.23

17-

4.

TARHAN KARDEŞLER

17.24

17-

5.

MUSTAFA YOĞURTÇU

17.12

17-

6.

SADULLAH YOLCU

17.47

17-

7.

HAKAN ÇELİK

17.30

 

KATEGORİ 18-YEŞİL KALIN TÜY DİŞİ KUŞ  (green buff hens)

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

18-

1.

MEVLÜT BAĞCI

18.24

18-

2.

TARHAN KARDEŞLER

18.25

18-

3.

OKAN NALBANT

18.14

18-

4.

TARHAN KARDEŞLER

18.26

18-

5.

RAGIP ÇİZMECİ

18.28

18-

6.

İZMİR YORKSHİRE GRUP

18.60

18-

7.

ZEKERİYA PINARBAŞI

18.47

 

KATEGORİ:19–DAMIZLIK ERKEK KUŞ  (flighted cocks)

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

19-

1.

ZEKERİYA PINARBAŞI

19.18

19-

2.

İZMİR YORKSHİRE GRUP

19.15

19-

3.

BERKER KAŞKAR

19.26

19-

4.

KAZIM GÜMÜŞ

19.22

19-

5.

AKAN KARACA

19.8

19-

6.

SEDAT CİNİBİZ

19.20

19-

7.

SERHAN CELHAN

19.4 

                                                                                                     

 KATEGORİ:20- DAMIZLIK DİŞİ KUŞ (flighted hens)

K.NO

DERECE 

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

20-

 1.

İZMİR YORKSHİRE GRUP

20.12

20-

 2.

ÖNDER ÖNDE

  20.16

20-

 3.

ERSİN ALTIN

20.13

20-

 4.

CİHAN YILDIZ

20.1

20-

 5.

MEHMET ERDAL SİRKOĞLU

20.4

20-

 6.

ŞEREF KÖRK

20.10

  20-

 7.

ÖMER ARSLAN

20.7