Turkish Yorkshire Canary Club

+90 232 342 07 07

info@tycc.org.tr

2015 YARIŞMASI

YARIŞMA SONUÇLARI

 

 

                                                      BEST SEVEN BİRDS OF 2015

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

5/15

SHOW BEST

ERGUN YAĞIZOĞLU

 

1/27

2.BEST

TARHAN KARDEŞLER

 

3/28

3.BEST

RAGIP ÇİZMECİ

 

3/67

4.BEST

SERHAT ÇETİN

 

15/28

5.BEST

RAGIP ÇİZMECİ

 

4/32

6.BEST

KENAN KAŞKAR

 

14/2

7.BEST

MEHMET KARAKUŞ

 

 

KATAGORİ: 1 DÜZ SARI İNCE TÜY ERKEK - KUŞ   (clear yellow cocks)

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

1-27

1.

TARHAN KARDEŞLER

 

1-30

2.

TARHAN KARDEŞLER

 

1-28

3.

TARHAN KARDEŞLER

 

1-29

4.

TARHAN KARDEŞLER

 

1-51

5.

AHMET KESEBİR

 

1-39

6.

HAKAN ÇELİK

 

1-19

7.

MÜNİR BOSTANCI

 

 

 

KATAGORİ:2-DÜZ SARI BUFF ERKEK -  KUŞ   (clear buff cocks)

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

2-12

1.

ŞABAN ŞABANOĞLU

 

2-45

2.

HÜSEYİN AKTÜRK

 

2-46

3.

HAKAN ÇELİK

 

2-71

4.

SERHAT ÇETİN

 

2-88

5.

MAHMUT BALCI

 

2-87

6.

OĞUZHAN DERECİ

 

2-62

7.

MESUT KÖKÇÜ

 

 

 

KATAGORİ:3-DÜZ SARI İNCE TÜY DİŞİ - KUŞ   (clear yellow hens)

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

3-28

1.

RAGIP ÇİZMECİ

 

3-67

2.

SERHAT ÇETİN

 

3-50

3.

SERDAR ENDER

 

3-76

4.

UĞUR BİRTEKSÖZ

 

3-44

5.

MUSTAFA YILMAZ

 

3-3

6.

ERGUN YAĞIZOĞLU

 

3-5

7.

ERKAN TUNCAR

 

 

KATAGORİ 4 –DÜZSARI KALIN TÜYDİŞİ- KUŞ  (clear buff hens)

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

4-32

1.

KENAN KAŞKAR

 

4-34

2.

KENAN KAŞKAR

 

4-31

3.

KENAN KAŞKAR

 

4-7

4.

ERGUN YAĞIZOĞLU

 

4-52

5.

SÜLEYMAN ÇAĞLAR

 

4-49

6.

TARHAN KARDEŞLER

 

4-56

7.

MUSTAFA YILMAZ

 

 

KATAGORİ:5-ALACALI İNCE TÜY ERKEK   KUŞ  (green marked yellow cocks)

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

5-15

1.

ERGUN YAĞIZOĞLU

 

5-67

2.

RAGIP ÇİZMECİ

 

5-16

3.

ERGUN YAZICIOĞLU

 

5-43

4.

SAMİ DEVRİM

 

5-69

5.

MURAT IŞIKTEL

 

5-77

6.

RECEP CELAL USOĞLU

 

5-55

7.

KENAN KAŞKAR

 

 

KATAGORİ:6 – ALACALI KALIN TÜY ERKEK  KUŞ (green marked buff cocks)

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

6-39

1.

SAMİ DEVRİM

 

6-24

2.

ERKAN TUNCAR

 

6-13

3.

ERSİN ALTIN

 

6-70

4.

RECAİ KARAKAZANCI

 

6-46

5.

ŞEMSETTİN SEVİNÇ

 

6-94

6.

HAKAN ÇELİK

 

6-53

7.

KAMİL EKİNCİ

 

 

 

 

 

 

 

KATAGORİ:7 – ALACALI İNCE TÜY DİŞİ KUŞ  (green marked yellow hens)

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

7-50

1.

METİN GÜLER

 

7-53

2.

ERKAN AKALIN

 

7-89

3.

NERMİ TAŞAR

 

7-9

4.

ERSİN ALTIN

 

7-81

5.

HAKAN ÇELİK

 

7-6

6.

MUSTAFA YOĞURTÇU

 

7-14

7.

ERKAN TUNCAR

 

 

 

KATAGORİ:8 – ALACALI KALIN TÜY DİŞİ  KUŞ  (green marked buff hens)

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

8-31

1.

SAMİ DEVRİM

  

8-120

2.

SERDAR ENDER

 

8-85

3.

NERMİ TAŞAR

 

8-88

4.

NERMİ TAŞAR

 

8-134

5.

HÜSEYİN AKTÜRK

 

8-40

6.

KAMİL EKİCİ

 

8-91

7.

MUSTAFA BALCI

 

 

 

KATAGORİ:9 – KULA İNCE TÜY ERKEK  KUŞ  (cinnemon yellow cocks)

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

9-4

1.

MEHMET AVCU

 

9-5

2.

MAHMUT BALCI

 

 9-2

3. 

ŞEMSETTİN SEVİNÇ

 

 9-1

4. 

UFUK GÜLEŞ

 

 9-3

5.

AYKUT YURTDAŞ

 

 9-

6. 

 

 

9- 

7.

 

 

 

KATAGORİ:10– KULA KALIN TÜY ERKEK KUŞ  (cinnemon buff cocks)

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

10-5

1.

ÖZCAN OCAKTAN

 

10-8

2.

HÜSEYİN AKTÜRK

 

 10-4

3. 

 MURAT IŞIKTEL

 

 10-3

4. 

 ŞEMSETTİN SEVİNÇ

 

 10-6

5. 

 MUSTAFA YOĞURTÇU

 

 10-1

 6.

 ŞEMSETTİN SEVİNÇ

 

 10-2

 7.

 ŞEMSETTİN SEVİNÇ

 

 

 

KATAGORİ:11– KULA İNCE TÜY DİŞİ KUŞ  (cinnemon yellow hens)

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

11-12

1.

SERDAR  ENDER

 

11-15

2.

SEZGİN GÜL

 

11-9

3.

SÜLEYMAN ÇAĞLAR

 

11-1

4.

MUSTAFA YOĞURTÇU

 

11-3

5.

MUSTAFA YOĞURTÇU

 

11-13

6.

SERDAR ENDER

 

11-7

7.

MUSTAFA TURAN ÇELİK

 

 

KATAGORİ:12– KULA KALIN TÜY DİŞİ KUŞ  (cinnemon buff hens)

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

12-11

1.

OĞUZHAN DERECİ

 

12-1

2.

ERSİN ALTIN

 

12-6

3.

MUSTAFA YILMAZ

 

12-2

4.

ERSİN ALTIN

 

12-8

5.

GÖKHAN YÖRÜK

 

12-14

6.

METİN PAYER

 

12-5

7.

SÜLAYMAN ÇAĞLAR

 

 

 

KATAGORİ:13–BEYAZ ERKEK KUŞLAR KUŞ (white cocks)

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

13-19

1.

MUSTAFA YILMAZ

 

13-16

2.

KENAN KAŞKAR

 

13-25

3.

İLHAN GÖZGEÇ

 

13-17

4.

RECEP CELAL USOĞLU

 

13-26

5.

İLHAN GÖZGEÇ

 

13-8

6.

AKAN KARACA

 

13-2

7.

MEHMET KARAKUŞ

 

 

KATAGORİ:14–BEYAZ DİŞİ KUŞLAR KUŞ   (white hens)

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

14-2

1.

MEHMET KARAKUŞ

 

14-4

2.

HAKAN KOÇ

 

14-23

3.

UFUK GÜLEÇ

 

14-14

4.

MUSTAFA YILMAZ

 

14-8

5.

ŞEMŞETTİN SEVİNÇ

 

14-3

6.

MEHMET KARAKUŞ

 

14-5

7.

AKAN KARACA

 

 

 

KATAGORİ:15–YEŞİL İNCE TÜY ERKEK  KUŞ (green yellow cocks)

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

15-28

1.

RAGIP ÇİZMECİ

 

15-25

2.

GÖKHAN YÜCELENMİŞ

 

15-26

3.

  ZEKERİYA PINARBAŞI

 

15-21

4.

KAMİL EKİCİ

 

15-9

5.

ERKAN TUNCAR

 

15-31

6.

TARHAN KARDEŞLER

 

15-34

7.

HAKAN ÇELİK

 

 

KATAGORİ:16–YEŞİL KALIN TÜY ERKEK KUŞ (green buff cocks)

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

16-20

1.

ZEKERİYA PINARBAŞI

 

16-30

2.

MUSTAFA BALCI

 

16-39

3.

KADİR ARDIÇ

 

16-14

4.

ERGUN YAĞIZOĞLU

 

16-27

5.

CELAL USOĞLU

 

16-8

6.

ERSİN ALTIN

 

16-28

7.

SÜLEYMAN ÇAĞLAR

 

 

 

KATAGORİ:17–YEŞİL İNCE TÜY DİŞİ KUŞ  (green yellow hens)

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

17-33

1.

TARHAN KARDEŞLER

 

17-34

2.

TARHAN KARDEŞLER

 

17-46

3.

AHMET DÖNMEZ

 

17-21

4.

RIFAT YILMAZER

 

17-40

5.

HAKAN ÇELİK

 

17-51

6.

MUSTAFA BALCI

 

17-55

7.

TANJU ALTINBAŞ

 

 

 

 

 

KATAGORİ 18-YEŞİL KALIN TÜY DİŞİ KUŞ  (green buff hens)

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

18-1

1.

NEVZAT AKIN

 

18-4

2.

ERSİN ALTIN

 

18-22

3.

ERKAN AKALIN

 

  18-14

4.

RIFAT YILMAZER

 

18-46

5.

HÜSEYİN AKTÜRK

 

  18-32

6.

HAKAN ÇELİK

 

  18-12

7.

MUSA AYAZ

 

 

 

KATAGORİ:19–DAMIZLIK ERKEK KUŞ  (flighted cocks)

K.NO

DERECE

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

19-2

1.

ALP KÜRŞAT ÖRS

 

19-1

2.

İSAMAİL AKMEŞE

 

19-9

3.

SÜLEYMAN ÇAĞLAR

 

19-15

4.

AHMET DÖNMEZ

 

19-18

5.

EMRAH KIVRAK

 

19-16

6.

  GÖKHAN YÜRÜK

 

19-8

7.

ERKAN AKALIN

 

 

 

 

 

 

 

KATAGORİ:20- DAMIZLIK DİŞİ KUŞ

 (flighted hens)

K.NO

DERECE 

ÜRETİCİ AD SOYAD

BİLEZİK

20-7

 1.

ERDEN AKSOY

 

20-2

 2.

ALP KÜRŞAT  ÖRS

 

20-15

 3.

EMRAH KIVRAK

 

20-1

 4.

İSMAİL AKMEŞE

 

20-9

 5.

SÜLEYMAN ÇAĞLAR

 

20-12

 6.

SÜLEYMAN ÇAĞLAR

 

  20-30

 7.

SERHAT ÇETİN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                      Düzenleyen : AYCAN VAROL